| Osa numero | 5117 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 1.8GHz ~ 2.8GHz |
| P1dB | - |
| Saada | 26dB |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | 802.11b/g |
| Jännitteensyöttö | 3.3V |
| Nykyinen - tarjonta | 500mA |
| Testitaajuus | 1.8GHz |
| Pakkaus / kotelo | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 16-QFN (3x3) |