| Osa numero | 2948B |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | TxRx Only |
| RF perhe / vakio | WiFi |
| protokolla | 802.11b |
| modulaatio | QPSK |
| Taajuus | 2.4GHz |
| Datanopeus (maksimi) | - |
| Teho - lähtö | 6dBm |
| Herkkyys | - |
| Muistikoko | - |
| Sarjaliitännät | - |
| GPIO | - |
| Jännitteensyöttö | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Nykyinen - vastaanottaminen | 65mA ~ 110mA |
| Nykyinen - Lähettävä | 95mA ~ 115mA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 32-VFQFN Exposed Pad |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 29POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 29POS .100 JUMPER 12 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 29POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 29POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 29POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 29POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 29POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 29POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 29POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 29POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0