| Osa numero | SMARTALPHA-433 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| RF perhe / vakio | General ISM < 1GHz |
| protokolla | - |
| modulaatio | GFSK |
| Taajuus | 433MHz |
| Datanopeus | 86.2kbps |
| Teho - lähtö | 0dBm |
| Herkkyys | -110dBm |
| Sarjaliitännät | - |
| Antennityyppi | Not Included |
| Muistikoko | - |
| Jännitteensyöttö | 3.3V |
| Nykyinen - vastaanottaminen | 13mA |
| Nykyinen - Lähettävä | 24mA |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Pakkaus / kotelo | 16-DIP Module |
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: UPS 1000VA 8OUT LCD DISP USB
Varastossa: 7
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: UPS 2200VA 1700W 6OUT W/SOFTWARE
Varastossa: 3
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: UPS 1KVA 800W 6OUT RACK MOUNT
Varastossa: 20
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: UPS 1KVA 700W 6OUT RACK MOUNT
Varastossa: 1
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: 1000VA UPS LINE INTERACTIVE
Varastossa: 0
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: UPS 700VA 450W 4OUT 6' CORD
Varastossa: 0
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: UPS 1050VA 705W 6OUT W/SOFTWARE
Varastossa: 0
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: UPS SMART TOWER LCD AVR USB COAX
Varastossa: 0
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: UPS BACK UP SMART TOWER LCD ENER
Varastossa: 0
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: UPS 3KVA 2400W 8OUT W/SOFTWARE
Varastossa: 0