| Osa numero | ANT-DB1-RAF-RPSMA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusryhmä | UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz) |
| Taajuus (keskusta / bändi) | 2.4GHz, 5.8GHz |
| Taajuusalue | - |
| Antennityyppi | Whip, Straight |
| Bändien lukumäärä | 2 |
| VSWR | 2 |
| Paluu menetys | -10dB |
| Saada | 2dBi, 4dBi |
| Teho - Max | - |
| ominaisuudet | - |
| päättyminen | Connector, RP-SMA Male |
| Suojaus | - |
| Asennustyyppi | Connector Mount |
| Korkeus (maksimi) | 4.130" (104.90mm) |
| Sovellukset | Wi-Fi, WLAN |
Valmistaja: Linx Technologies Inc.
Kuvaus: ANTENNA DUAL BAND HORZ RP SMA
Varastossa: 468
Valmistaja: Linx Technologies Inc.
Kuvaus: ANTENNA DUAL BAND RP-SMA
Varastossa: 37
Valmistaja: Linx Technologies Inc.
Kuvaus: ANTENNA 5.8/2.4GHZ TILT RP SMA
Varastossa: 16851
Valmistaja: Linx Technologies Inc.
Kuvaus: ANTENNA 5.8/2.4GHZ TILT SMA
Varastossa: 1209
Valmistaja: Linx Technologies Inc.
Kuvaus: ANTENNA LOG PERIODIC TRIPLE BAND
Varastossa: 114
Valmistaja: Linx Technologies Inc.
Kuvaus: ANTENNA DUAL BAND HORZ RP SMA
Varastossa: 107
Valmistaja: Linx Technologies Inc.
Kuvaus: ANTENNA FACTOR CEILING MNT N
Varastossa: 0
Valmistaja: Linx Technologies Inc.
Kuvaus: ANTENNA DUAL 2.4/5.3GHZ RP SMA
Varastossa: 0
Valmistaja: Linx Technologies Inc.
Kuvaus: ANTENNA DUAL HORZ 1/2WAVE TNC
Varastossa: 0
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: DUAL BAND ANTENNA
Varastossa: 0