at recom power, when it comes to power conversion, we’ve always been very attentive to our customers’ needs and wishes, and have invested millions over the past decade in product development, growing our quality assurance lab, and expanding the scope of our worldwide distribution activities.
| Osa numero | ROF-78E5.0-0.5SMD-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Non-Isolated PoL Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 9V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 36V |
| Jännite - lähtö 1 | 5V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 500mA |
| Teho (wattia) | - |
| Jännite - eristäminen | - |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | SCP |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 75°C |
| tehokkuus | 87% |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 4-SMD Module |
| Koko / ulottuvuus | 0.53" L x 0.49" W x 0.18" H (13.5mm x 12.5mm x 4.5mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | - |
Valmistaja: Recom Power
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 5V 500MA OUT SMD
Varastossa: 4000
Valmistaja: Recom Power
Kuvaus: DC/DC CONVERT 3.3V 500MA OUT SMD
Varastossa: 2000