Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Board Mount AC DC -muuntimet RAC02-3.3SC
Recom Power RAC02-3.3SC
Osa numero
RAC02-3.3SC
Valmistaja
Recom Power
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
AC DC -muuntimet
RECOM Power
    6.80000/pcs
  • 5 pcs
    6.70200/pcs
  • 10 pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero RAC02-3.3SC
Osan tila Active
Tyyppi Enclosed
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Syöttö 80 ~ 264 VAC
Jännite - lähtö 1 3.3V
Jännite - lähtö 2 -
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 600mA
Teho (wattia) 2W
Sovellukset ITE (Commercial)
ominaisuudet SCP
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C (With Derating)
tehokkuus 66%
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo 4-DIP Module
Koko / ulottuvuus 1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm)