| Osa numero | T5989DV |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Alue käytössä | International |
| muoto | Wall Mount |
| Syötteen tyyppi | Multi-Blade (Included) |
| Jännite - Syöttö | 90 ~ 264 VAC |
| Jännite - lähtö | 5.1V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 2.5A |
| Teho (wattia) | 13W |
| Ei kuormaa virrankulutusta | 500mW (Max) |
| Polarisaatio | - |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| tehokkuus | Level VI |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 40°C |
| Lähtöliitin | USB Micro |
| Koko / ulottuvuus | 2.88" L x 1.77" W x 1.38" H (73.1mm x 45.0mm x 35.0mm) |
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP TANT POLY 47UF 10V 3528
Varastossa: 4000
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP TANT POLY 33UF 10V 3528
Varastossa: 2000
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP TANT POLY 33UF 6.3V 3528
Varastossa: 2000
Valmistaja: KEMET
Kuvaus: CAP TANT POLY 47UF 6.3V 3528
Varastossa: 0