Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta AC-tuulettimet FKA2-18065NBHT3F
Qualtek FKA2-18065NBHT3F
Osa numero
FKA2-18065NBHT3F
Valmistaja
Qualtek
Kuvaus
FAN AXIAL 180X65MM 115VAC TERM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
AC-tuulettimet
Qualtek
    27.94630/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero FKA2-18065NBHT3F
Osan tila Active
Jännite - Nimellisjännite 115VAC
Koko / ulottuvuus Square - 180mm L x 180mm H
Leveys 65mm
Ilmavirta 410.0 CFM (11.61m³/min)
Staattinen paine 0.850 in H2O (211.7 Pa)
Laakerityyppi Ball
Tuulettimen tyyppi Tubeaxial
ominaisuudet -
melu 75 dB(A)
Teho (wattia) 55.2W
RPM 3200 RPM
päättyminen 2 Terminals
Suojaus -
Käyttölämpötila 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)