| Osa numero | 22-H360D-C |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Johdin / kaapelityyppi | Standard, Locking |
| Bundle Diameter | 4.44" (112.80mm) |
| Pituus | 1.181' (360.00mm) |
| Leveys | 0.311" (7.90mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Vetolujuus | 350 lbs (158.76 kg) |
| ominaisuudet | - |
| materiaali | Stainless Steel 316, Epoxy Coated |
| Väri | Silver |
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: CBL TIE SS316/EPOXY 350LB 11.42"
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: CBL TIE SS304/EPOXY 350LB 11.42"
Varastossa: 0