| Osa numero | QBLP1515-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | - |
| Objektiivin läpinäkyvyys | - |
| Millicandela Rating | 45mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Square with Flat Top |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 1.9V |
| Nykyinen - Testi | 5mA |
| Katselukulma | 120° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Aallonpituus - hallitseva | 625nm |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 4-SMD, J-Lead |
| Toimittajan laitepaketti | 4-PLCC |
| Koko / ulottuvuus | 1.60mm L x 1.50mm W |
| Korkeus (maksimi) | 1.20mm |
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: 1515 PLCC4/ WHITE HOUSING/ ALING
Varastossa: 4000
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: 1515 PLCC4/ BLACK HOUSING / RED:
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: 1515 PLCC4/ WHITE HOUSING/ ALING
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: 1515 PLCC4/ WHITE HOUSING/ ALING
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: 1515 PLCC4/ WHITE HOUSING/ ALING
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: 1515 PLCC4/ WHITE HOUSING/ INGAN
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: 1515 PLCC4/ WHITE HOUSING/ INGAN
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: 1515 PLCC4/ WHITE HOUSING/ INGAN
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: 1515 PLCC4/ WHITE HOUSING/ INGAN
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: 1515 PLCC4/ WHITE HOUSING/ INGAN
Varastossa: 0