| Osa numero | QBHP684U-RV |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| Aallonpituus | 625nm (620nm ~ 630nm) |
| Nykyinen - Testi | 700mA |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.6V |
| Lumens / Watt @ Nykyinen - Testi | 58 lm/W |
| Nykyinen - Max | 700mA |
| Flux @ Current / Temperature - Testi | 105 lm (Typ) |
| Lämpötila - Testi | 25°C |
| Katselukulma | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1414 (3535 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | SMD |
| Koko / ulottuvuus | 0.142" L x 0.142" W (3.60mm x 3.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.075" (1.90mm) |
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED UV 367NM 700MA SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED UV 367NM 700MA SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED UV 385NM 700MA SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED UV 385NM 2A 2SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED UV 395NM 2A 2SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED IR 740NM 700MA SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED IR 740NM 700MA SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED IR 850NM 700MA SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED IR 940NM 700MA SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: QT Brightek (QTB)
Kuvaus: LED IR 940NM 700MA SMD
Varastossa: 0