| Osa numero | W3525B100 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusryhmä | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Taajuus (keskusta / bändi) | 2.4GHz |
| Taajuusalue | - |
| Antennityyppi | PCB Trace |
| Bändien lukumäärä | 1 |
| VSWR | - |
| Paluu menetys | - |
| Saada | 2dBi |
| Teho - Max | - |
| ominaisuudet | - |
| päättyminen | Cable (254mm) - IPEX |
| Suojaus | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus (maksimi) | 0.031" (0.80mm) |
| Sovellukset | Wi-Fi, WLAN |
Valmistaja: Nearson Inc.
Kuvaus: ANTENNA EX AMPS/GSM/DCS/PCS/UMTS
Varastossa: 74
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: ANTENNA PENTA BAND 150MM U.FL
Varastossa: 4461