| Osa numero | W3334B0150 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusryhmä | UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz) |
| Taajuus (keskusta / bändi) | 2.4GHz, 5.4GHz |
| Taajuusalue | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz |
| Antennityyppi | Flat Patch |
| Bändien lukumäärä | 2 |
| VSWR | 2 |
| Paluu menetys | - |
| Saada | 5.5dBi |
| Teho - Max | 3W |
| ominaisuudet | - |
| päättyminen | Connector, IPEX |
| Suojaus | - |
| Asennustyyppi | Adhesive |
| Korkeus (maksimi) | 0.004" (0.10mm) |
| Sovellukset | Bluetooth, WLAN, Zigbee™ |
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: RF ANT TRACE 895MHZ 2.4GHZ U.FL
Varastossa: 989
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: RF ANT PATCH 2.4GHZ 5.4GHZ IPEX
Varastossa: 0