| Osa numero | TX8111NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | 51µH @ 100kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | - |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 200 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.350" L x 0.248" W (8.90mm x 6.30mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.161" (4.10mm) |
| Pakkaus / kotelo | Horizontal, 4 PC Pad |
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: CONN BACKSHELL ADPT SZ8 10 OLIVE
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: CONN BACKSHELL ADPT SZ9 11 OLIVE
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: CONN BACKSHELL ADPT SZ8 10 OLIVE
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC SWITCH 8CH PROG 36VQFN
Varastossa: 500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC SWITCH 8CH PROG 36VQFN
Varastossa: 0