| Osa numero | T9021NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | T1/E1 (Quad) |
| induktanssi | 600µH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:2.42 Transmitter, 1:2.42 Receiver |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 1.125" L x 0.485" W (28.58mm x 12.32mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.285" (7.24mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY PWR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY PWR
Varastossa: 0
Valmistaja: EPCOS (TDK)
Kuvaus: GDT 90V 20% 5KA SURFACE MOUNT
Varastossa: 2429