| Osa numero | T1343NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | T1/E1 (Octal) |
| induktanssi | 1.5mH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1.266 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 1.000" L x 0.310" W (25.40mm x 7.87mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.295" (7.49mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: H6B-TS-G1/2
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: H6B-TS-PG11
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: H6B-TS-PG21
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: H10B-TS-RO-M16
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: H10B-TS-RO-M20
Varastossa: 0