| Osa numero | T1054NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | T1/E1 (Single) |
| induktanssi | 1.2mH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1.5CT |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Koko / ulottuvuus | 0.500" L x 0.350" W (12.70mm x 8.89mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.250" (6.35mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Varastossa: 0