| Osa numero | SLPT698/2170DMN |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusryhmä | Wide Band |
| Taajuus (keskusta / bändi) | 700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 2.6GHz |
| Taajuusalue | 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.4GHz, 2.5GHz ~ 2.7GHz |
| Antennityyppi | Whip, Straight |
| Bändien lukumäärä | 3 |
| VSWR | 3, 2, 2.2 |
| Paluu menetys | - |
| Saada | 4.5dBi, 5.6dBi, 4dBi |
| Teho - Max | 10W |
| ominaisuudet | - |
| päättyminen | Connector, N Female |
| Suojaus | IP67 |
| Asennustyyppi | Connector Mount |
| Korkeus (maksimi) | 3.000" (76.20mm) |
| Sovellukset | LTE, WLAN |
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: ANTENNA WIRELESS EXTERNAL
Varastossa: 314
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: ANTENNA WIRELESS EXTERNAL LTE
Varastossa: 17
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: ANTENNA WIRELESS EXTERNAL LTE
Varastossa: 0
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: KIT SLPT698/2170NMOHF
Varastossa: 0
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: KIT SLPT698/2170NMOHF AND NMOKHF
Varastossa: 0
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: RF ANT BLADE 829MHZ 1.94GHZ NMO
Varastossa: 0
Valmistaja: PulseLarsen Antennas
Kuvaus: SHADOW NMO TRANSIT ANTENNA
Varastossa: 0