| Osa numero | PL9115 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 39µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 2.4A |
| Nykyinen - kylläisyys | 2.4A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 75 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.248" (6.30mm) |
Valmistaja: Wakefield-Vette
Kuvaus: ULTIMIFLUX 25.4X25.4X0.5MM
Varastossa: 248
Valmistaja: Wakefield-Vette
Kuvaus: ULTIMIFLUX 101.6X101.6X0.5MM
Varastossa: 247
Valmistaja: Wakefield-Vette
Kuvaus: ULTIMIFLUX 101.6X101.6X0.5MM
Varastossa: 245
Valmistaja: Wakefield-Vette
Kuvaus: ULTIMIFLUX 101.6X101.6X0.5MM
Varastossa: 244
Valmistaja: Wakefield-Vette
Kuvaus: ULTIMIFLUX 25.4X25.4X0.5MM
Varastossa: 242
Valmistaja: Wakefield-Vette
Kuvaus: ULTIMIFLUX 25.4X25.4X0.5MM
Varastossa: 192