| Osa numero | PF0553.152NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kelojen määrä | 2 |
| Testainduktanssi - kytketty sarjaan | 5.4µH |
| Induktanssi - yhdistetty rinnakkain | 1.4µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen Rating - Parallel | 13A |
| Virta-arvo - sarja | 6.7A |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkainen | 31A |
| Nykyinen saturaatio - sarja | 16A |
| DC-vastus (DCR) - rinnakkainen | 2.9 mOhm Max |
| DC Resistance (DCR) - sarja | 12 mOhm Max |
| suojaus | Shielded |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Koko / ulottuvuus | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Korkeus | 0.315" (8.00mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND ARRAY 10UH 5.35A
Varastossa: 60
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND ARRAY 100UH 1.78A
Varastossa: 5
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: INDUCT ARRAY 2 COIL 1.5UH SMD
Varastossa: 41
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND ARRAY 15UH 4.27A
Varastossa: 40
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: INDUCT ARRAY 2 COIL 910NH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: INDUCT ARRAY 2 COIL 1.5UH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: INDUCT ARRAY 2 COIL 9.7UH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: INDUCT ARRAY 2 COIL 1MH SMD
Varastossa: 0