Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit PF0504.154NLT
Pulse Electronics Corporation PF0504.154NLT
Osa numero
PF0504.154NLT
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
FIXED IND 150UH 2A 200 MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Pulse Electronics Corporation
Tuoteparametri
Osa numero PF0504.154NLT
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin -
induktanssi 150µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 2A
Nykyinen - kylläisyys 4A
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 200 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Taajuus - testi -
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.450" (11.43mm)