| Osa numero | PF0504.154NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 150µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 2A |
| Nykyinen - kylläisyys | 4A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 200 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.450" (11.43mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 14.7A 3.7 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 13.7A 4.3 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 3.9UH 11.7A 6.7 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 18UH 6A 25 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 17.7A 2.6 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 33UH 4.4A 42 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 22UH 5.4A 27 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 150UH 2A 200 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100UH 2.3A 153 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 7.1A 15 MOHM SMD
Varastossa: 0