| Osa numero | PE-68866NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | T1/E1 (Dual) |
| induktanssi | 1.2mH, 1.5mH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1/1.26, 1:2CT |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.675" L x 0.456" W (17.15mm x 11.58mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.340" (8.64mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: CMC 2MH 7.5A 2LN TH
Varastossa: 835
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 1MH 6A 2LN TH
Varastossa: 594
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: CMC 3MH 3.5A 2LN TH
Varastossa: 52
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: CMC 10MH 1.8A 2LN TH
Varastossa: 420
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: CMC 4MH 5.2A 2LN TH
Varastossa: 294
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: CMC 8MH 3.2A 2LN TH
Varastossa: 0