| Osa numero | PE-63385 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Muuntajatyyppi | Gate Drive |
| induktanssi | 1.5mH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Koko / ulottuvuus | 1.090" L x 0.750" W (27.69mm x 19.05mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.200" (30.48mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 12NH 190MA 680 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 10NH 220MA 510 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 15NH 180MA 710 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 18NH 170MA 810 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 100NH 60MA 3.74 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 70 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 75 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0