| Osa numero | PE-53634 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 50µH |
| Toleranssi | - |
| Nykyinen arvostelu | 2.6A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 133 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.390" (9.91mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 12NH 190MA 680 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 10NH 220MA 510 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 15NH 180MA 710 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 18NH 170MA 810 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 100NH 60MA 3.74 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 70 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 75 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0