| Osa numero | PE-1806PFB720ST |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Power Line |
| Linjojen määrä | 1 |
| Impedanssi @ Taajuus | 72 Ohm @ 100MHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 6A |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 40 mOhm |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Pakkaus / kotelo | 1806 (4516 Metric) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus (maksimi) | 0.071" (1.80mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: CMC 230MA 2LN 3.5 KOHM AEC-Q200
Varastossa: 9500
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: CMC 200MA 2LN 7.5 KOHM AEC-Q200
Varastossa: 5500
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: CMC 310MA 2LN 1.2 KOHM AEC-Q200
Varastossa: 4500
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: CMC 360MA 2LN 600OHM SMD AECQ200
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
Varastossa: 4000
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 72 OHM 1806 1LN
Varastossa: 0