| Osa numero | PE-1008CD100JTT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ceramic |
| induktanssi | 10nH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 1A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 90 mOhm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 500MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 4.1GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 50MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1008 (2520 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1008 (2520 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.090" (2.29mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1UH 120MA 1.9 OHM SMD
Varastossa: 14400
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1UH 120MA 1.9 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 100NH 650MA 150 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1UH 120MA 1.9 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 10NH 1A 90 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 100NH 650MA 150 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 10NH 1A 90 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 10NH 1A 90 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 100NH 650MA 150 MOHM
Varastossa: 0