| Osa numero | PE-0603CD080GTT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ceramic |
| induktanssi | 8.2nH |
| Toleranssi | ±2% |
| Nykyinen arvostelu | 700mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 120 mOhm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 250MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 4.6GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 250MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0603 (1608 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0603 (1608 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.040" (1.02mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1.7NH 700MA 50 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1.7NH 700MA 50 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 3.9NH 700MA 80 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 4.55NH 700MA 106 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 6.68NH 700MA 110 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 6.68NH 700MA 110 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 4.55NH 700MA 106 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1.7NH 700MA 50 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 3.9NH 700MA 80 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 3.9NH 700MA 80 MOHM
Varastossa: 0