| Osa numero | PC-34-25B59 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Laminated Core |
| Jännite - Ensisijainen | 115V |
| Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) | Parallel 17V, Series 34V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | Parallel 50mA, Series 25mA |
| Ensisijainen rullaus (t) | Single |
| Toissijainen rullaus (t) | Dual |
| Keskitä napauttamalla | No |
| Teho - Max | 1 VA |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Koko / ulottuvuus | 25.40mm L x 34.93mm W |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 21.08mm |
| Jännite - eristäminen | 1500Vrms |
| Paino | 0.157 lb (71.21g) |
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 30W
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 10 OHM 10%
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 15 OHM 5%
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 1 OHM 10%
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 1.1 OHM 10%
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 2 OHM 10%
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 75 OHM 5%
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 75 OHM 10%
Varastossa: 0