Koti Tuoteseloste Muuntajat Tehomuuntajat PC-10-90B53
Pulse Electronics Corporation PC-10-90B53
Osa numero
PC-10-90B53
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
XFRMR LAMINATED 1VA THRU HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tehomuuntajat
Pulse Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero PC-10-90B53
Osan tila Active
Tyyppi Laminated Core
Jännite - Ensisijainen 115V
Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) Parallel 5V, Series 10V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) Parallel 180mA, Series 90mA
Ensisijainen rullaus (t) Single
Toissijainen rullaus (t) Dual
Keskitä napauttamalla No
Teho - Max 1 VA
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
Koko / ulottuvuus 25.40mm L x 34.93mm W
Korkeus - istuin (maksimi) 21.08mm