| Osa numero | PA4331.152NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Iron |
| induktanssi | 1.5µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 2.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | 3.4A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 74 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 37MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.047" (1.20mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 2.35A 90 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 680NH 2.8A 65 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 1.7A 170 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 470NH 3.1A 49 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 2.5A 74 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 330NH 4.2A 27 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 2.05A 108 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 2.7A 54 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1A 474 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: INDUCTOR KIT PA4330/4332 SERIES
Varastossa: 69