| Osa numero | PA3948.005NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.515" L x 0.600" W (13.08mm x 15.24mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.451" (11.45mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: EP10 FLYBACK TRANSFORMER
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: EP10 FLYBACK TRANSFORMER
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: EP10 FLYBACK TRANSFORMER
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: EP10 FLYBACK TRANSFORMER
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: EP10 FLYBACK TRANSFORMER
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: EP10 FLYBACK TRANSFORMER
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR PUSH PULL 7W
Varastossa: 8
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR AC FORWARD 7W
Varastossa: 29
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR AC FORWARD 7W REINFOR NPB
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR PUSHPULL 7W REINFORCE NPB
Varastossa: 0