| Osa numero | PA3655NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusalue | 50kHz ~ 500kHz |
| Tyyppi | Invasive |
| Nykyinen arvostelu | 34A |
| induktanssi | 76mH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Nykyinen suhde | 200:200:1 |
| DC-vastus (DCR) | 15.8 Ohm Primary, 1.7 mOhm Secondary |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Koko / ulottuvuus | 0.810" L x 0.580" W (20.57mm x 14.73mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.750" (19.05mm) |
| Lopetustyyli | PC Pin |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED INDUCT 210NH 50A 0.23 MOHM
Varastossa: 120
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 115NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 150NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 175NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 215NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0