| Osa numero | PA2891.321HL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 320nH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 72A |
| Nykyinen - kylläisyys | 45A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 0.22 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.539" L x 0.510" W (13.70mm x 12.95mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: Logical Systems Inc.
Kuvaus: ADAPTER 28-DIP ZIF TO 28-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Logical Systems Inc.
Kuvaus: ADAPTER 28-DIP TO 28-PLCC
Varastossa: 0