| Osa numero | PA2649NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Jännite - Ensisijainen | - |
| Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) | 12V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 2.5A |
| Ensisijainen rullaus (t) | Dual |
| Toissijainen rullaus (t) | Single |
| Keskitä napauttamalla | No |
| Teho - Max | - |
| Asennustyyppi | - |
| Lopetustyyli | - |
| Koko / ulottuvuus | 17.53mm L x 13.44mm W |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 12.45mm |
| Jännite - eristäminen | 1500Vrms |
| Paino | - |