| Osa numero | PA2369NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Sovellukset | - |
| Tarkoitettu piirros | - |
| Piirisarjan valmistaja | - |
| Jännite - Ensisijainen | - |
| Jännite - lisälaite | - |
| Jännite - eristäminen | - |
| Induktanssi @ Taajuus | - |
| Taajuus | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.551" L x 0.516" W (14.00mm x 13.11mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.485" (12.32mm) |
| Jalanjälki | 0.551" L x 0.695" W (14.00mm x 17.65mm) |
| Tyyli | - |