| Osa numero | PA2202.321NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 325nH |
| Toleranssi | ±15% |
| Nykyinen arvostelu | 31A |
| Nykyinen - kylläisyys | 34A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 0.48 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.476" L x 0.393" W (12.10mm x 10.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.236" (6.00mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 325NH 36A 0.48 MOHM
Varastossa: 26
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 180NH 36A 0.48 MOHM
Varastossa: 25
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 365NH 27A 0.48 MOHM
Varastossa: 1800
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 120NH 36A 0.48 MOHM
Varastossa: 162
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 120NH 36A 0.48 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 230NH 36A 0.48 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 180NH 36A 0.48 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 215NH 36A 0.48 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 325NH 31A 0.48 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 230NH 36A 0.48 MOHM
Varastossa: 0