| Osa numero | PA1320.301NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 310nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 30A |
| Nykyinen - kylläisyys | 30A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 0.48 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.410" L x 0.315" W (10.41mm x 8.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.256" (6.50mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 180NH 40A 0.48 MOHM
Varastossa: 405
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 200NH 40A 0.47 MOHM
Varastossa: 3000
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 120NH 40A 0.48 MOHM
Varastossa: 3000
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 200NH 40A 0.48 MOHM
Varastossa: 115
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 180NH 40A 0.48 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 310NH 30A 0.48 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 140NH 40A 0.48 MOHM
Varastossa: 0