| Osa numero | PA1032NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | For DC/DC Converters |
| Sovellukset | Flyback Converters |
| Tarkoitettu piirros | - |
| Piirisarjan valmistaja | - |
| Jännite - Ensisijainen | 30 ~ 57V |
| Jännite - lisälaite | 10V @ 15mA |
| Jännite - eristäminen | 1500Vrms |
| Induktanssi @ Taajuus | - |
| Taajuus | 250kHz |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.450" L x 0.366" W (11.43mm x 9.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.260" (6.60mm) |
| Jalanjälki | 0.450" L x 0.500" W (11.43mm x 12.70mm) |
| Tyyli | - |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR CURR SENSE 0.50MH 1:50 SMD
Varastossa: 2700
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:60 AECQ SMD
Varastossa: 230
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:50 AECQ SMD
Varastossa: 225
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:40 AECQ SMD
Varastossa: 218
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:30 AECQ SMD
Varastossa: 216
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR CURR SENSE 1:20 AECQ SMD
Varastossa: 140
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR,CURRENT SENSE 1:50 NPB
Varastossa: 120