| Osa numero | PA0648NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Jännite - Ensisijainen | - |
| Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | - |
| Ensisijainen rullaus (t) | - |
| Toissijainen rullaus (t) | - |
| Keskitä napauttamalla | - |
| Teho - Max | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | Solder Pad |
| Koko / ulottuvuus | 9.02mm L x 8.64mm W |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 7.62mm |
| Jännite - eristäminen | - |
| Paino | 0.002 lb (0.91g) |