| Osa numero | PA0368.050NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusalue | 50kHz ~ 1MHz |
| Tyyppi | Invasive |
| Nykyinen arvostelu | - |
| induktanssi | 1.7mH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:50 |
| Nykyinen suhde | - |
| DC-vastus (DCR) | 4 mOhm Primary, 900 mOhm Secondary |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.325" L x 0.325" W (8.25mm x 8.25mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.134" (3.40mm) |
| Lopetustyyli | - |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR, CSENSE OCC 50:1 NPB
Varastossa: 60
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFMR, CSENSE OCC 70:1 NPB
Varastossa: 50
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR CURR SENSE 1.7MH 1:50 SMD
Varastossa: 2200
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR CURR SENSE 6.7MH 1:100 SMD
Varastossa: 2200
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR CURR SENSE 6.7MH 1:100 SMD
Varastossa: 14
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: TRANSFORMER 18UH 1:12 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR CURR SNSE 10.4MH 1:125 SMD
Varastossa: 0