| Osa numero | P2004NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 200nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 15A |
| Nykyinen - kylläisyys | 16.8A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 0.56 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.276" L x 0.255" W (7.01mm x 6.48mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.125" (3.18mm) |