Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit P0751.683NLT
Pulse Electronics Corporation P0751.683NLT
Osa numero
P0751.683NLT
Kuvaus
FIXED IND 68UH 1.4A 240 MOHM SMD
Pulse Electronics Corporation
    0.23800/pcs
  • 800 pcs
Tuoteparametri
Osa numero P0751.683NLT
Materiaali - ydin -
induktanssi 68µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 1.4A
Nykyinen - kylläisyys 1.4A
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 240 mOhm Max
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Taajuus - testi 100kHz
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.215" (5.46mm)