| Osa numero | HX6062FNL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.689" L x 0.600" W (17.50mm x 15.24mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.230" (5.85mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: TRANSFORMER MODULE GIGA POE PLUS
Varastossa: 7250
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: GIGABIT POE TRANSFORMER/CMC MOD
Varastossa: 300