| Osa numero | HX5201NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| induktanssi | 350µH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.580" L x 0.680" W (14.73mm x 17.27mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.430" (10.92mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: TRANSFORMER MODULE GIGABIT 1PORT
Varastossa: 2450
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: MDL,SIN,1GD,1:1,SMT,TR,
Varastossa: 0