| Osa numero | HX5004ENLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.689" L x 0.480" W (17.50mm x 12.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.235" (5.97mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: TRANSFORMER MODULE GIGABIT 1PORT
Varastossa: 2450
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: MDL,SIN,1GD,1:1,SMT,TR,
Varastossa: 0