| Osa numero | HX2019FNL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.500" L x 0.358" W (12.70mm x 9.09mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.241" (6.12mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: OSC XO 27.000MHZ LVCMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: OSC XO 48.000MHZ LVCMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: CLOCK SAW OSCILLATOR SEAM2520
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: XFRMR MAGNT MOD 1PORT POE 10/100
Varastossa: 5400
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: XFRMR MODUL 1PORT POE 1:1 10/100
Varastossa: 0