| Osa numero | HX1234T |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 1.125" L x 0.480" W (28.58mm x 12.19mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.290" (7.36mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: PULSE XFMR 1CT: 1CT TX/3RX 350UH
Varastossa: 0