| Osa numero | HX1148T |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 1.000" L x 0.390" W (25.40mm x 9.91mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.245" (6.22mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: PULSE XFMR 1CT: 1CT TX/3RX 350UH
Varastossa: 0