| Osa numero | H6400NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 4 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | - |
| Virta-arvo (maksimi) | 600mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 65 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 1.120" L x 0.680" W (28.45mm x 17.27mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.440" (11.18mm) |
| Pakkaus / kotelo | 96-BGA Module |