| Osa numero | H5401NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 1.120" L x 0.680" W (28.45mm x 17.27mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.438" (11.12mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |